Uwaga Rodzice – Ankieta wznowienie pracy przedszkola

W związku z planowanym otwarciem przedszkola , oraz koniecznością podjęcia działań na podstawie wytycznych  przekazanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dla przedszkoli,  proszę wszystkich rodziców o zapoznanie się i wypełnienie  ankiety.

Rodzice zobowiązani są do:

1. Przekazania dyrektorowi istotnych informacji o stanie zdrowia mojego dziecka.
  2. Przyprowadzania do przedszkola/oddziału przedszkolnego zdrowego dziecka – bez objawów chorobowych.
  3. Nie posyłania dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego jeżeli w domu przebywa ktoś na kwarantannie lub izolacji.
  4. Dezynfekcji rąk w punktach wyznaczonych w placówce.
  5. Stosowania indywidualnych środków ochrony (maseczka, rękawiczki) podczas kontaktów z pracownikami przedszkola.

Wypełnienie poniższej ankiety jest równoznaczne z akceptacją przez rodziców/opiekunów prawnych powyższych zobowiązań.

Ankieta dla Rodziców

Ankietę należy wypełnić i przesłać drogą mailową  na adres  przedszkole20@vp.pl
do dnia 11 maja 2020 r. do godz. 13:00.