KARTKA DLA MEDYKA !!!

Zaproponujmy naszym dzieciom w przyszłym tygodniu wspólną edukacyjną akcję, która polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka.

Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni.

Wykorzystajmy ten czas na rozmowy tłumaczące dzieciom konieczność izolacji, doskonaleniem techniki mycia dłoni u najmłodszych, zachowania szczególnej higieny oraz zapoznaniem z pracą medyków (ratowników, pielęgniarek i lekarzy).

Dołączmy do OGÓLNOPOLSKA AKCJA – KARTKA DLA MEDYKA autorstwa Zyty Czechowskiej – absolwentki UAM w Poznaniu, na kierunku pedagogika specjalna, od ponad 20 lat  terapeuty i nauczyciela w szkole specjalnej.

Wykonane prace ich zdjęcia przesyłamy na adres mailowy grupy:  biedronki4latki.przedszkole20dg@onet.pl