Konkurs fotograficzny „To wszystko Polska”

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

„TO WSZYSTKO POLSKA”

Cele konkursu :

• kształtowanie tożsamości i przynależności społecznej.
  • pokazanie wyjątkowości naszego regionu, miejscowości,
  • upowszechnianie dziecięcej twórczości fotograficznej w środowisku społecznym,
  • uczczenie 100 rocznicy odzyskania niepodległości,
  • rozwijanie zainteresowań fotograficznych.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i ich rodziców z Przedszkola nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Dąbrowie Górniczej.
  2. Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia o wymiarach 20x30cm (format A4). Wywołane zdjęcie powinno ukazywać ciekawe miejsce z naszego miasta. Do konkursu należy zgłaszać wyłącznie zdjęcia  indywidualne.
  1. Każda praca powinna posiadać metryczkę na odwrocie pracy:

Tytuł zdjęcia, imię i nazwisko uczestnika, grupa przedszkolna, wiek.

4.Prace należy dostarczać do nauczycielek z grupy GUMISIE do dnia 9 listopada 2018r

Rozstrzygnięcie konkursu:

• Ogłoszenie wyników nastąpi: 15.11.2018r
  • Zdobywcy I, II i III miejsca otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa i drobne upominki.
  • Zdjęcia będą oceniane pod względem estetycznym oraz zgodności z tematyką konkursową. Komisję konkursową powołuje organizator.
  • Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób.  Prace pozostają do dyspozycji organizatorów, a dostarczenie prac jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację.

Zapraszamy do udziału w konkursie.