Od 25 marca obowiązek edukacji na odległość

Drodzy Rodzice

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w  przypadku przedszkoli nauczyciel ma obowiązek poinformowania rodziców o dostępnych materiałach, a także możliwych sposobach i formach ich realizacji przez dziecko w domu. Nauczyciele z poszczególnych grup będą proponować materiały edukacyjne, które możecie z dziećmi wykorzystać każdego dnia. Będą one zamieszczane na bieżąco na stronie przedszkola oraz na zamkniętych grupach facebook poszczególnych grup.

Zarówno my nauczyciele, jak i Państwo stanęliśmy przed trudnym zadaniem edukacji zdalnej.   Zdajemy sobie sprawę, że nasze dzieci nie poradzą sobie bez pomocy Rodziców. Sytuacja jest  nowym wyzwaniem zarówno dla Nas jak i dla państwa, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Mamy nadzieję, że nasze działania będą dla Was wsparciem i pomogą przetrwać ten trudny czas.  Pozdrawiamy wszystkich Rodziców i Dzieci.

Barbara Szwajczewska