DYŻUR WAKACYJNY

Rozpoczynamy zapisy na Dyżur Wakacyjny

Od 10 czerwca (od godz. 8) do 17 czerwca (do godz. 13) przedszkola będą przyjmowały wnioski o przyjęcie na dyżur wakacyjny. 19 czerwca o godz. 15 w dyżurujących placówkach zostaną wywieszone listy dzieci przyjętych.

Nasze przedszkole pracuje

od 1 do 31 sierpnia 2020 r. w godzinach od 6.00 do 17.00

Aby zapisać dziecko na dyżur wakacyjny należy pobrać wniosek – Wniosek na dyżur wakacyjny  wypełnić, podpisać i dostarczyć  do wybranego przedszkola. Do naszego przedszkola można również przesłać scan lub zdjęcie wypełnionego wniosku na adres przedszkola przedszkole20@vp.pl

W Dąbrowie Górniczej, zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Edukacji Narodowej, na dyżury przyjmowane będą wyłącznie dzieci rodziców pracujących, którzy nie mają możliwości zapewnienia dziecku innej opieki. Prosimy Rodziców o zapoznanie się z zasadami przyjęć na okres wakacjizasady

Wykaz Przedszkoli w Dąbrowie Górniczej dyżurujących w okresie wakacji  plan dyżuru