Witamy w przedszkolu

 

Serdecznie witamy naszych przedszkolaków i ich rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi. Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości, a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia. Wierzymy, że ten rok będzie niezwykle ciekawy w życiu naszych przedszkolaków.
O wszystkich wydarzeniach będziemy Państwa na bieżąco informować na naszej stronie internetowej oraz w holu przedszkola.

zebranie     Zapraszamy 3 września wszystkie przedszkolaki.

W szatni znajdziecie Państwo listy imienne z podziałem na grupy i zostaniecie pokierowani przez dyżurujących pracowników do sal.

Prosimy pamiętać o obuwiu zmiennym, a także zapasowym ubraniu dla dziecka – koszulce, majteczkach, chusteczkach higienicznych, itp., które powinny zostać już na stałe w szatni.

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania. Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania przedszkola przekazane zostaną na zebraniu, które odbędzie się

5 września 2018r. o godz. 17.00.