Kwarantanna w domu.

W obecnej sytuacji zagrożenia koronawirusem namawiamy Państwa do pozostania z waszymi pociechami w domu. Wiemy i rozumiemy, że dla nas wszystkich nie jest to sytuacja komfortowa, ale wszyscy- i duzi i mali- musimy to dzielnie znosić. Przez cały rok szkolny w naszej grupie realizujemy zadania akcji Zdrowo i Sportowo mającej na celu rozwijanie sprawności fizycznej naszych milusińskich. W obecnej chwili organizatorzy akcji wyszli naprzeciw potrzebom rodziców i proponują prowadzenie prostych zabaw w domu. Wspólnie z Partnerami akcji Zdrowo i Sportowo, udostępniają cykl materiałów zachęcających z jednej strony do pozostania w domu, a z drugiej do poświęcenia części dostępnego czasu na zabawy sportowe. Sprawa jest prosta: wystarczy w przeglądarce wpisać „Zdrowo i Sportowo”, wybrać odnośnik „Aktualności” i ukaże się Państwu opis prostych zabaw ruchowych. Życzymy wszystkim  udanej zabawy, a przede wszystkim zdrowia i wytrwałości ;))