Dzień Przedszkolaka w Stokrotkach

„My y na zielonej łące,

kłaniamy się nisko czerwonej biedronce.

A kiedy słonko wysoko zaświeci,

ucieszą się na nasz widok przedszkolne dzieci.”

Witamy w grupie Stokrotki. Jesteśmy już „średniakami” w związku z tym zamierzamy w tym roku czynnie uczestniczyć w zajęciach, zabawach i imprezach przedszkolnych. Obiecujemy, że podczas zdobywania wiedzy i nowych umiejętności będziemy się świetnie bawić, tak jak to było w Dniu Przedszkolaka. To był wspaniały dzień!!! Najpierw zaprezentowaliśmy nasze umiejętności  na naszej przedszkolnej scenie i wspólnie z innymi przedszkolakami radośnie się bawiliśmy w naszym ogrodzie. Potem przyszedł czas na słodki poczęstunek oraz dalsze zabawy w naszej sali.

Z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkim przedszkolakom wielu wspaniałych chwil wypełnionych zabawą  i nauką oraz wielu niesamowitych odkryć otaczającego Was świata.