Wizyta Puchatków w szkole.

Jesteśmy już 6-latkami, a zatem najstarszą grupą w przedszkolu. Wiążą się z tym różnego rodzaju przyjemności i zaszczyty, ale mamy również wiele obowiązków. Jednym z takich obowiązków jest właściwe przygotowanie się do rozpoczęcia nauki w szkole. Znamy już wiele liter i cyfr, potrafimy pięknie liczyć i czytać proste wyrazy, dlatego też postanowiliśmy się przymierzyć do szkolnych ław. Skorzystaliśmy z zaproszenia dwóch szkół: Szkoły Podstawowej nr 20 oraz Szkoły Podstawowej nr 7. Podczas naszych wizyt uczestniczyliśmy w lekcjach pierwszoklasistów oraz w zajęciach zorganizowanych specjalnie dla nas. Mieliśmy też okazję zwiedzić obydwie szkoły. Musimy przyznać, że bardzo nam się podobało i już nie możemy się doczekać kiedy zostaniemy pierwszakami.