Święto Niepodległości w Stokrotkach.

 „Kto ty jesteś? Polak mały…”

Dzień 11 listopada jest jedną z najważniejszych dat w historii Polski. W przedszkolu, już od najmłodszych  lat dzieci uczą się patriotyzmu, przywiązania do Ojczyzny, szacunku do symboli narodowych. Jak co roku Stokrotki uczestniczyły w uroczystości z okazji Dnia Niepodległości- przygotowały kotyliony w barwach narodowych, obejrzały przedstawienie przygotowane przez grupę starszaków oraz wspólnie odśpiewały hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Jednak najcenniejszą formą rozwijania patriotyzmu wśród dzieci było wykonanie wspólnie z rodzicami Orła Białego. Wszystkie wykonane prace są wyjątkowe i stanowią piękną patriotyczną dekorację naszego przedszkola. Za wszystkie prace i włożony w nie wysiłek, wszystkim rodzicom i dzieciom bardzo dziękujemy. Jesteśmy bardzo dumni z małych i dużych patriotów.