Realizacja Ogólnopolskiego Projektu „Kreatywny Przedszkolak”.

Grupy „Stokrotki” i ” Motylki” w miesiącu październiku i listopadzie zrealizowały pierwsze zadania w ramach projektu „Kreatywny Przedszkolak”. Zadania polegały m.in. na wykonaniu różnego rodzaju mandal. Mandale były bardzo różne:jesienne, owocowe, leśne- wszystkie piękne. Przy okazji tworzenia naszych prac mieliśmy okazję poznać różnego rodzaju dary jesieni, skosztować pysznych owoców oraz zaprezentować okazy znalezione w lesie.  Kolejnym zadaniem było wykonanie „Jesiennego atlasu liści”. Stworzone przez nas atlasy składały się z liści wykonanych różnym technikami: kolorowane kredkami, malowane farbami, wyklejane drewnianymi wiórkami, malowane plasteliną, wyklejane kolorowym papierem. Nasza praca byławspaniałą i kreatywną zabawą, a to najważniejsze.